W związku z ogłoszeniem na gumtree:

Dzień dobry.
Pilnie poszukuje jakiejkolwiek pracy.
Jestem studentka, z orzeczeniem o niepełnosprawności, bezdzietna i bezpłodna. Nie mam męża, chłopca, ani znajomych – jestem w pełni dyspozycyjna.

Moje umiejętności:
– biegła znajomość C++, php, java script,ruby on rails, (x)HTML, CSS, XAML, python, CMS, Drupal, Django, bazy danych MySQL, PostgreSQL
– biegła znajomość całego pakietu adobe (PS,LR, DW, InDesign, Flash Pro, ect.)
-prawo jazdy kat. B, C, CE, D, DE
-uprawnienia na wózki widłowe i wysokościowe
-aktualna książeczka sanepidowska
-zdolności w dziedzinie ślusarstwa, mechaniki i hydrauliki
– znajomośc obsługi frezarek CNC
– komunikatywność, kreatywność, entuzjazm
– wysoka kultura osobista
– znajomość obsługi obrabiarek manualnych lub sterowanych numerycznie, pras i maszyn montażowych
– pełna dyspozycyjność
– zaangażowanie i silna motywacja do pracy
-energia i optymizm, którymi zarażam ludzi wokół jak ospą

Języki:
– flamandzki – biegłość w mowie i piśmie
– mandaryński – biegłość w mowie i piśmie
– starocerkiewny-słowiański; biegłość w piśmie (jaram się jerami)

Doświadczenie:
10 lat doświadczenia w pracy – od pracy na słuchawce po catering na ślubie Kwaśniewskiej. Pracowałam min. w „Pierożku” na stanowisku noodle artist, oraz jako concierge finansowy w firmie Provident. Jestem osobą sumienną, gdy zamiatałam błonia krakowskie jesienią żaden liść nie śmiał leżeć nań. Jestem gotowa stawić sie do pracy z dnia na dzień ( np. dostaje smsa w sobotę wieczór aby w niedzielę o 5.00 stawić się na zastępstwie). Jestem elastyczna i niemożliwie ambitna – jako sekretarka równocześnie parzyłam kawę, pisałam przemówienia dla prezesa, pełniłam funkcję szofera prezesa i kierowcy autobusu dla kadr pracowniczych. Jestem osoba ambitną – za napisane przeze mnie przemówienia prezes otrzymał nagrodę Pulitzera; na allegro nie dostałam nigdy negatywnego komentarza. Odebrałam w liceum stypendium z rąk ministra za wybitne osiągnięcia w nauce. Przeszłam całą grę „SimCity3000” i „GTA II”. Statystyka moich zwycięstw w sapera to 99,80.

Jestem gotowa podjąć pracę w ramach bezpłatnych praktyk/ wolontariatu, ewentualnie umowę o dzieło. Nie potrzebuje składek ZUS ani ubezpieczenia, nigdy nie choruję i planuje umrzeć młodo, toteż na emeryturę nie zbieram.

Towarzyskie wykluczone!

Przesyłamy zgodną z duchem kapitalizmu odpowiedź:

Szanowna Pani!
Po wnikliwym przeanalizowaniu przez nasz dział HR i panią Krysię Pani kwalifikacji zawodowych pragniemy zaprosić Panią na rozmowę kwalifikacyjną w związku z rekrutacją stażystów do naszej firmy.
Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem o wiodącej pozycji na rynku. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby z wykształceniem wyższym (stopień mgr po minimum dwóch kierunkach lub w ostateczności doktorat), uczącej się, w pełni dyspozycyjnej. Ponadto wskazane jest bycie na utrzymaniu rodziców, co wynika z konieczności wniesienia opłaty za możliwość odbycia stażu.

Mamy nadzieję, iż biegła znajomość wszystkich wymienionych przez Panią programów komputerowych oraz języków obcych udokumentowana jest certyfikatami ukończenia stosownych szkoleń – warunek konieczny. Zakładamy również, że oprócz prawa jazdy posiada Pani własny samochód, co jest niezbędne, gdyż praca na oferowanym przez nas stanowisku wiąże się z gotowością do częstych wyjazdów służbowych (tu dużym atutem jest brak życia prywatnego – od kandydatów oczekujemy całkowitego utożsamienia się z firmą). Niezmiernie cieszy nas również Pani niechętny stosunek do chorowania – doceniamy ludzi przedkładających efektywną, wydajną pracę nad wygodnictwo korzystania ze zwolnień lekarskich.
Dodatkowe wymagania stawiane kandydatom (prosimy o zapoznanie się przed procesem rekrutacji):

 • młody wiek (max 25 lat);
 • 10 lat doświadczenia w pracy w podobnej branży, w tym 5 na stanowisku kierowniczym;
 • kompetencje zawodowe poparte udokumentowanymi sukcesami;
 • kreatywność, pomysłowość, oryginalność myślenia;
 • niespożyta energia, entuzjazm, euforia na myśl o możliwości pójścia do pracy;
 • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo (na własny koszt) w kursach, szkoleniach i treningach rozwijających;
 • reprezentacyjność –niezbędna w związku z koniecznością częstego występowania w imieniu firmy na targach i konferencjach (prosimy o przesłanie fotografii całej sylwetki także w mniej oficjalnym stroju)

W zamian oferujemy:

 • biurko, krzesło, nowoczesny (nie starszy niż 5 lat) laptop, nieograniczony (w ramach pracy) dostęp do drukarki, kserokopiarki i ekspresu do kawy (w ramach pracy możliwa jest jednorazowa przerwa kawowa);
 • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w utalentowanym, młodym zespole (nasi pracownicy się nie starzeją);
 • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej, choć początkującej na rynku korporacji;
 • możliwość uczenia się od najlepszych w branży;
 • możliwość realizacji własnych ambicji poprzez samodzielne podejmowanie decyzji;
 • szansę rozwijania swoich zdolności intelektualnych – ćwiczenie podzielności uwagi poprzez wykonywanie kilku zadań jednocześnie (dodatkowe urozmaicenie – stres i presja czasu);
 • niepowtarzalną okazję wzbogacenia swojego CV.

Do naszego wiecznie młodego zespołu poszukujemy osoby, która rozumie, że pomnażanie kapitału szefa i budowanie pozycji firmy na rynku to nie praca, a pasja i namiętność, której należy całkowicie podporządkować swoje życie. Cenimy sobie skłonność naszych stażystów do poświęceń oraz ich zapał do zostawania w biurze po godzinach – w zamian oferujemy szansę nieskrępowanego rozwoju osobistego poprzez możliwość pracy w soboty, niedziele i święta. W naszym przedsiębiorstwie wiemy również, jak ważna jest otwarta komunikacja pomiędzy współpracującymi ze sobą ludźmi, dlatego wszystkich naszych pracowników wyposażamy w telefony służbowe, abyśmy mogli bezproblemowo kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ku chwale naszej firmy.

Naszym stażystom – za niewielką opłatą 1000 zł miesięcznie (koszty rekrutacji, szkoleń i przyuczenia do zawodu) – oferujemy możliwość zdobywania szlifów zawodowych wśród najwybitniejszych specjalistów w branży. Dla najlepszych przewidujemy – obok zwiększenia ilości obowiązków i zakresu odpowiedzialności – możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło.